Borek przed Polsat Boxing Night sprawdzi formę rywali Polaków w USA!

Sporty walki

Wysłannik Polsatu Sport Mateusz Borek przyjrzy się z bliska w jakiej formie są przeciwnicy Polaków przed Polsat Boxing Night czyli Francisco Palacios oraz Eric Molina. - Molina głośno podkreśla, że znokautuje Adamka i dostanie kolejną szansę walki o pas mistrzowski – przypomniał słowa rywala Tomasza Adamka reporter Polsatu Sport.

Kontrakty z zawodnikami podpisane, hala zarezerwowana - 2 kwietnia 2016 roku w Tauron Arenie Kraków odbędzie się Polsat Boxing Night V. Dla wielu zawodników oraz zawodniczek będzie to z pewnością ostatni dzwonek w karierze. Operację telewizyjną pt. Polsat Boxing Night rozpoczęliśmy podróżą do Stanów Zjednoczonych, aby dokładnie sprawdzić w jakiej formie są rywale polskich pięściarzy. Polska nadzieja kategorii junior ciężkiej Michał Cieślak mierzyć się będzie z Francisco Palaciosem. Rywal Polaka solidnie trenuje. Przygotowuje się od trzech miesięcy w Miami. Palacios chcą kolejny raz otworzyć swoją karierę na wielkie wyzwania musi pokonać Cieślaka - relacjonuje Mateusz Borek.

 

Pindera przed galą w Legionowie: Po słowach przyszedł czas na ciosy

 

Tomasz Adamek w walce wieczoru o pas IBF jeszcze raz chce „doczłapać” się do walki o mistrzostwo świata kategorii ciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie Éric Molina czyli niedawny pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej organizacji WBC. Molina poniósł wówczas porażkę z Deontaylem Wilderem - przypomina komentator Polsatu Sport.

 

Mateusz Borek, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze