Puncher: Pięściarska ofensywa nad Wisłą

Sporty walki
Puncher: Pięściarska ofensywa nad Wisłą
fot. Polsat Sport

Za nami emocjonująca gala w Legionowie, a przed nami... kolejne pięściarskie wydarzenia nad Wisłą i Odrą. O minionych emocjach, a także nadchodzących galach w Radomiu, Sosnowcu i Polsat Boxing Night porozmawiają goście magazynu Puncher. Początek w poniedziałek o 20:00.

W studiu Polsatu Sport w poniedziałkowy wieczór pojawi się czterech gości. W pierwszej części Janusz Pindera i Kamil Szeremeta wraz z prowadzącym Arturem Łukaszewskim, podsumują sobotnią galę w Legionowie. Szeremeta po niesamowitym pojedynku pokonał tam Artema Karpetsa, ale wydarzeniem wieczoru była porażka Krzyszofa Zimnocha w pierwszej rundzie walki z Mike'em Mollo. Jaka przyszłość czeka polskiego boksera, który jeszcze kilka dni temu zapowiadał, że jest w życiowej formie?

W drugiej części skupimy się już na nachodzących wydarzeniach, a to oznacza, że najpierw na tapecie znajdzie się gala w Radomiu, która odbędzie się już 27 lutego. Więcej szczegółów poznamy z ust promotora i organizatora tego eventu - Mariusza Grabowskiego. Swoje trzy grosze wtrąci z pewnością również Michał żeromiński - on w Radomiu stanie w ringu naprzeciwko Marcina Cybulskiego. W walce wieczoru wystąpi Rafał Jackiewicz, którego rywalem będzie Stiliyan Kostov.

Tydzień po gali w Radomiu przeniesiemy się do Sosnowca, gdzie do ringu powróci Krzysztof Włodarczyk. A już miesiąc później największe, pięściarskie wydarzenie tej wiosny - czyli Polsat Boxing Night 5. Jak wyglądają przygotowania amerykańskich pięściarzy do gali? O tym opowie Mateusz Borek, który odwiedził m. in. Francisco Palaciosa na Florydzie. Pokażemy także, jak trenuje Tomasz Adamek, który buduje formę w Osadzie Śnieżka w Łomnicy.

Prowadzący: Artur Łukaszewski

Goście: Janusz Pindera, Kamil Szeremeta, Mariusz Grabowski, Michał Żeromiński

Magazyn Puncher o 20:00 w Polsacie Sport News.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie