ESL Pro League: Pierwsze zwycięstwo Virtus.pro!

E-sport
@ESL

Gracze Virtus.pro nareszcie przełamali passę porażek w rozgrywkach ESL Pro League! Nasi rodacy zwyciężyli w pierwszym meczu na de_cobblestone z Team EnVyUs.

Osiem spotkań bez zwycięstwa to bilans dotychczasowych występów w ramach ESL Pro League Season 3 w wykonaniu Virtus.pro. Polacy, nie zdołali urwać swoim wcześniejszym przeciwnikom ani jednej mapy, więc dzisiejsze zwycięstwo nad Team EnVyUs cieszy wręcz podwójnie.

Spotkanie rozgrywane na de_cobblestone było istnym dreszczowcem dla fanów polskiej formacji. Od początku widać był ogromną chęć zwycięstwa nad Francuzami w wykonaniu naszych rodaków. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się minimalnym prowadzeniem Virtus.pro (wynik 8:7 – przyp. red.), zaś po zmianie stron Francuzi doprowadzili do remisu. Potrzeba było kilku dogrywek, aby ostatecznie pierwszy punk rankingowy powędrował na konto graczy Virtus.pro.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Virtu.pro, którzy zachowali zimną krew w kluczowym fragmencie dogrywki, doprowadzając do wyniku 22:20!