Masternak i Gmitruk razem na sali! Pierwsze treningi za nimi (WIDEO)

Sporty walki
Masternak i Gmitruk razem na sali! Pierwsze treningi za nimi (WIDEO)
fot. PAP

Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) dwa tygodnie temu ogłosił zaskakującą wiadomość o powrocie do Andrzeja Gmitruka. Pięściarz pod skrzydłami polskiego szkoleniowca rozpoczął przygotowania do walki z Erikiem Fieldsem (24-3, 16 KO) na Polsat Boxing Night.

Wcześniejsza współpraca Masternaka z Gmitrukiem trwała siedem lat, a ich drogi rozeszły się po porażce z Grigorijem Drozdem w 2013 roku. "Master" w ostatnim czasie trenował w Niemczech z Ullim Wegnerem oraz Georgiem Bramowskim.

Dwa tygodnie temu Masternak przekazał informację o powrocie do Gmitruka, który przygotuje go do walki z Erikiem Fieldsem. Do pojedynku dojdzie na gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 2 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

W walce wieczoru Polsat Boxing Night Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) zmierzy się z Erikiem Moliną (24-3, 18 KO), a stawką pojedynku będzie pas IBF InterContinental. W pozostałych pojedynkach wystąpią m.in. Marcin Rekowski (17-2, 14 KO), Andrzej Wawrzyk (31-1, 17 KO) oraz Rafał Jackiewicz (47-14, 22 KO).

 

 

Nagranie mówi samo za siebie;)Czy coś się zmieniło? Mamy większy bagaż doświadczeń, tych wspólnych i tych własnych....

Posted by Mateusz Masternak on 22 luty 2016
mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze