Huck wraca na ring! Przypominamy walkę z Głowackim (WIDEO)

Sporty walki

Marco Huck wraca do ringu! Były już mistrz świata kategorii junior ciężkiej został znokautowany w 11. rundzie przez Krzysztofa Głowackiego 14 sierpnia po świetnej walce. Niemiec powalczy na Gerry Weber Stadium z Olą Afolabim, z którym walczył już trzykrotnie. Na walkę Hucka zaprosimy więc przypomnieniem pojedynku z "Główką" - zapraszamy na odświeżenie skrótu walki!

Czy można mieć przesyt pewnego sportowego wydarzenia, które powtarza się cyklicznie? Nie, jeśli w grę wchodzi pojedynek z tak bogatą przeszłością! Huck powalczy z Afolabim już po raz czwarty, a każdy z dotychczasowych pojedynków pełny był kontrowersji i podtekstów. Były mistrz świata dotychczas dwukrotnie wygrywał i raz remisował - tym razem jednak do walki podejdzie jako pretendent po tym, jak przegrał z Głowackim.

"Główka" do spółki z Huckiem stworzyli w Prudential Center wspaniałe widowisko. Walka była niezwykle atrakcyjna, a odwrotna pozycja Polaka była dużym utrudnieniem dla Niemca, który w pewnym momencie zaczął mieć problemy. Głowacki znokautował utytuowanego rywala na początku jedenastej rundy i odebrał wymarzony pas.

Aby zaprosić na powrót Hucka na ring prezentujemy raz jeszcze skrót wspaniałego pojedynku!

Skrót walki Marco Huck - Krzysztof Głowacki w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze