Polsat Boxing Night: Molina o Adamku, baseballu i trudnej młodzieży

Sporty walki

Eric Molina (24-3, 18 KO) już 2 kwietnia zmierzy się z Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO) na Polsat Boxing Night. Wielu kibiców zna Amerykanina z pięściarskich ringów, ale jaki jest poza ringiem bohater kwietniowej gali? Poznajcie Erika Molinę!

Do boksu trafił dopiero w wieku 23 lat, a wcześniej od najmłodszych latach trenował baseball. Molina pięściarstwo pokochał od pierwszego uderzenia w worek i uprawia ten sport od dziewięciu lat. Meksykanin z amerykańskim paszportem poza sportem nie narzeka na brak zajęć i wiele czasu spędza z trudną młodzieżą.

Lubię poważne wyzwania i dlatego zawodowo pomagam dzieciom z zespołem Downa, autyzmem czy zaburzeniami osobowościami. Taki po prostu jestem - powiedział Molina.

Molina wdzięczny jest Stanom Zjednoczonym za otrzymaną szansę, ale w sercu czuje się Meksykaninem. W taki sposób "Drummer Boy" tłumaczy zaangażowanie z jakim oddaje się każdej sprawie. Nie inaczej będzie na Polsat Boxing Night, gdzie w walce wieczoru zmierzy się z Tomaszem Adamkiem.

Mam świadomość, że czeka mnie wyczerpujący pojedynek. Jestem jednak w świetnej formie i zdaję sobie sprawę, że porażka zrobi ze mnie chłopca do bicia - zaznaczył Molina.

Materiał o bohaterze Polsat Boxing Night w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze