Winiarski superbohaterem! "Amerykanie mają DiCaprio, my mamy Winiara" (WIDEO)

Siatkówka
Winiarski superbohaterem! "Amerykanie mają DiCaprio, my mamy Winiara" (WIDEO)
fot. YouTube

Michał Winiarski spróbował swoich sił w nowej, zaskakującej roli. Na chwilę wcielił się superbohatera! A wszystko na potrzeby krótkiego filmiku, promującego Akademię Siatkówki Skry Bełchatów. "Amerykanie mają DiCaprio, my mamy Winiara. Czemu Akademia zapomniała o Michale?" - zastanawiali się w klubie, nawiązując do ceremonii rozdania Oscarów.

Akcja toczy się na osiedlu, jakich wiele. Widzimy opuszczony plac zabaw i dzieci spędzające czas ze smartfonem, konsolą i telewizorem.

 

"Historia podwórka, na którym panowała przerażająca cisza. Dzieci, mieszkające w pobliżu, owładnięte tajemniczą chorobą, przez którą popadają w dziwny bezruch. Załamani rodzice, puste podwórko, słaba kondycja. Sytuacja z dnia na dzień stawała się coraz trudniejsza" - wyjaśnia narrator.

 

 

Kto jest w stanie zmienić taką sytuację? Oczywiście Winiarski! Dzięki niemu na podwórku zaczyna królować siatkówka.

 

"I kiedy wydawało się, że nic już nie może im pomóc, pojawił się on! Kapitan Siatkówka! Pojawił się i rozwiązał wszystko problemy, dzięki swej supermocy Akademii Siatkówki Skry Bełchatów. Radość, przyjaźń, treningi w siatkę. Niezwykła opowieść, w której siatkówka ratuje podwórko i jego mieszkańców" - wyjaśnił narrator.

 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze