KSW 34: Kung Fu Kornik! Sowiński bohaterem filmów akcji?

Sporty walki

Artur Sowiński (16-7) już w sobotę wejdzie do klatki organizacji KSW. W pojedynku z Japończykiem Kleberem Koike Erbst zaprezentował się w zupełnie nowej odsłonie, ale nadal nie przestaje zaskakiwać. Na poniedziałkowym treningu dla mediów "Kornik" pokazał przygotowane sekwencje ruchów, których nie powstydziliby się nawet Chuck Norris czy Steven Seagal. Zresztą, sami zobaczcie!

- Było trochę z Matriksa, Karate Kida i nie mogło zabraknąć oczywiście czegoś od Stevena Seagala. Miało być coś ciekawego i mamy nadzieję, że się udało. Na pomysł wpadliśmy w drodze do Warszawy - zdradza mistrz KSW kategorii piórkowej.

Sowiński w ostatnim czasie staje się medialną bestią, ale czy poprzestanie tylko na walkach w klatce KSW? Zawodnik nie ma nic przeciwko zagraniu w filmie akcji i czeka na propozycje. A dokładniej na telefon od... Chucka Norrisa!

- Po części wzorowałem się na aktorach filmów akcji. Chuck, jeżeli masz mój numer to dzwoń - przekazał w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Gala KSW 34 odbędzie się już w najbliższą sobotę 5 marca na warszawskim Torwarze. Podczas wydarzenia odbędą się trzy mistrzowskie pojedynki, a ich bohaterami będą m.in. Artur Sowiński, Tomasz Narkun czy Karol Bedorf. Transmisja gali KSW 34 od godziny 18:30 w Polsacie Sport.

Materiał z Arturem "Kung Fu" Sowińskim oraz rozmowa o przygotowanym układzie w załączonych materiałach wideo!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze