Bedorf zdradza pomysł na organizację walki z Fedorem!

Sporty walki

W ostatnich miesiącach sporo zamieszania w kontekście Karola Bedorfa zrobiło nazwisko Fedora Emelianenko (35-4). "Ostatni Cesarz" pod koniec roku powrócił zawodowych startów i zadebiutował w organizacji Rizin FF. Mistrz KSW oficjalnie wyraził chęć walki z legendarnym zawodnikiem i nawet zaproponował rozwiązanie, który może okazać się korzystne dla włodarzy polskiej organizacji.

Fedor Emelianenko przez lata czarował kibiców MMA na całym świecie i jest żywą legendą sportów walki. Po ponad dwóch latach powrócił do zawodowych startów i 31 grudnia 2015 roku pokonał nieznanego kibicom Jaideepa Singha na gali Rizin FF. O zainteresowaniu walką z Emelianenko otwarcie mówi również Karol Bedorf, który rzucił wyzwanie Rosjaninowi.

- Jestem zainteresowany walką z Fedorem, bo to wielki sportowiec i śledziłem jego walki. Jeśli były jakieś rozmowy na ten temat, to jestem zainteresowany tym pomysłem. Kwestie finansowe i kontraktowe załatwiają jednak promotorzy - mówił Bedorf.

Zainteresowania Bedorfa nie podzielają jednak aktualni pracodawcy, czyli włodarze KSW. Dla nich organizacja takiej walki nie jest atrakcyjna i w żaden sposób nie spełni ich oczekiwań, przede wszystkim finansowych. Bedorf jednak podrzucił pewien pomysł, który mógłby rozwiązać te problemy.

- Można zrobić transakcję wymienną i na przykład podpisać kontrakt na dwie walki. Jedna odbyłaby się w Polsce, a druga za granicą - podpowiedział "Coco".

W załączonym materiale wideo cała wypowiedź Karola Bedorfa.

 

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze