Real Madryt pomoże choremu chłopcu z Gryfina

Piłka nożna
Real Madryt pomoże choremu chłopcu z Gryfina
fot. youtube.com
Dzięki tym dzieciom Piotruś z Gryfina zobaczy mecz Realu Madryt

Mały Piotruś z Gryfina w województwie zachodnio-pomorskim, a także jego rodzice, obejrzą na zywo mecz Realu Madryt! Wszystko dzięki filmikowi wysłanemu do Królewskich przez przedszkolaki z Gryfina, które w skrócie opisały historię chorego Piotrusia. Klub ze stolicy Hiszpanii odpowiedział błyskawicznie.

Piotruś nie uczęszcza w ostatnim czasie do przedszkola w Gryfinie ze względu na chorobę - siatkówczaka obuocznego. Chłopczyk musiał zostać poddany zabiegom chemioterapii, ale może też liczyć na wsparcie dzieci z przedszkola. Mali podopieczni nagrali bowiem filmik, w którym pokrótce przedstawiają historię kolegi... i w koszulkach Królewskich proszą, by Piotruś mógł obejrzeć mecz Realu. - Pozwólcie mu zostać Madritistą - zaapelowały dzieci.

Królewski klub nie pozostał głuchy na nietypowy apel dzieciaków. Co więcej, przedstawiciele wicemistrza Hiszpanii odezwali się już po kilku dniach i zaproponowali bilety na jeden z meczów Królewskich. Nie wiadomo jeszcze kiedy Piotruś z rodzicami miałby wybrać się do Madrytu. - Nie znamy jeszcze szczegółów wyjazdu, ale to dla nas wspaniała wiadomość. Bardzo się cieszymy - mówi mama Piotrusia w wywiadzie dla Głosu Szczecińskiego.

Zobaczcie sami wzruszający filmik nagrany przez przedszkolaki.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze