IEM: Drugi dzień atrakcji na stoisku Zowie

Inne
IEM: Drugi dzień atrakcji na stoisku Zowie

Kolejny dzień Intel Extreme Masters w Katowicach to także kolejny dzień atrakcji na stoisku Zowie by BenQ. Na stoisku marki - podobnie jak wczoraj - nie zabraknie konkursów z nagrodami i okazji do spotkania popularnych graczy.

Wczoraj oprócz możliwości wzięcia udziału w dziesiątkach konkursów, złapania setek koszulek i innych gadżetów, fani którzy odwiedzili stoisko ZOWIE na Intel Extreme Masters w Katowicach mieli okazję zobaczyć gwiazdy polskiego - i nie tylko - esportu.

 

Fani gier komputerowych grali w Hearthstone'a z Ikealyou i BlackFireIcem z Illuminar Honor Gaming, zbierali autografy od zawodników Mousesports i Fnatic, kibicowali niezwiązanym z Counter-Strikem graczom w showmatchu przeciwko Alsen Team Female (świetny Creaton!) i testowali sprzęt od Zowie w swoich ulubionych esportowych tytułach.

 

Dzisiaj będzie jeszcze lepiej! Mamiko, Creaton i BlackFireIce już przygotowują się do wybrania laureatów Zowie Cosplay Champions (w finale zmierzy się blisko 30 posiadaczy najlepszych gamingowych stylówek na całej imprezie), Tabasko i Creaton od rana rozgrzewają się przed meczami z fanami, a Minise i Michu już przyszykowali pierwsze taktyki na swój mecz w CSGO. Pod koniec dnia na stoisku odbędą się dwa mini turnieje. Najpierw w FIFE 16, a potem w Hearthstone'a.

 

Wszyscy odwiedzający stoisko Zowie mają szansę na wygranie monitorów od BenQ, gamingowych foteli DX Seat oraz konsol PS4 i Xbox One. Pełny plan atrakcji na stoisku Zowie by BenQ wygląda następująco:

 

  • 11.00 – oficjalne przywitanie odwiedzających
  • 12.00 – Zowie Cosplay Champions
  • 16:00 – Tabasko i Creaton z Illuminar Honor Gaming
  • 17:00 – loteria BenQ
  • 18:00 – Minise/Michu (Counter-Strike: Global Offensive)
  • 19:00 – Turniej FIFA 16 (PS4)
  • 20:00 – Turniej Hearthstone (Xbox One)
Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze