KSW 34: Jewtuszko rozbił Kułaka! (WIDEO)

Sporty walki

Maciej Jewtuszko (12-3) pokonał Krzysztofa Kułaka (26-15-2) w pierwszej walce karty głównej gali KSW 34: New Order. - Nie mogłem podejść do tego starcia emocjonalnie, bo to źle by się dla mnie skończyło - powiedział.

Początki konfliktu Jewtuszki i Kułaka sięgają 2006 roku i gali KSW 6. Kułak zmierzył się wtedy z klubowym kolegą "Irokeza" Michałem Materlą. Choć przegrał, to wzbudził duże emocje, gdyż według zawodnika Berserkers Team "Model" nasmarował się niedozwoloną substancją. - To była jakaś oliwka, Michał nie mógł go złapać - powiedział w wywiadzie z Polsatsport.pl.

 

Obaj zapowiadali grzmoty i od początku ostro na siebie ruszyli. Jewtuszko szybko trafił Kułaka, powalając go na ziemię. Po chwili jednak walka przeniosła się do siatki, gdzie "Model" starał się dociskać przeciwnika i zadawać ciosy w klinczu. Dopiero pod koniec starcia Jewtuszko ponownie obalił rywala i prawie dopiął duszenie. Będącego na dole bardziej doświadczonego zawodnika uratował ostatni gong.

 

W drugiej rundzie Jewtuszko znowu dominował - ponownie w parterze. "Irokez" zaprezentował się ze świetnej strony, łokciami rozbijał twarz Kułaka. Ten łatwo oddał pozycję, szukał rozpaczliwego duszenia, ale był bez szans. Próbował wstać, ale kolano w żebra totalnie go zniszczyło. Po chwili odklepał. Zwycięzcą Maciej "Irokez" Jewtuszko!

 

Skrót walki Macieja Jewtuszki i Krzysztofa Kułaka w załączonym materiale!

 

Przegapiłeś transmisję? Nic straconego! Archiwum znajdziesz TUTAJ!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze