KSW 45: Wszystkie walki Popka Monstera! (WIDEO)

Sporty walki

Popek Monster (3-3, 3 KO) już podczas gali KSW 45 w Londynie stoczy swój kolejny pojedynek dla największej polskiej organizacji. 6 października zmierzy się z Erko Junem (1-0, 1 KO), ale zanim dojdzie do starcia z pogromcą Tomasza Oświecińskiego, obejrzyjcie dotychczasowe występy Popka w KSW!

Popek Monster swoją przygodę z polskim MMA rozpoczął w grudniu 2016 roku. Podczas gali KSW 37 doszło do hitowego starcia z faworyzowanym Mariuszem Pudzianowskim. Niewiele brakowało i Popek po kombinacji lewy prosty, prawy sierpowy posłałby na deski Pudziana, ale ten przetrwał drobny kryzys. Po chwili odpowiedział uderzeniami i dokończył walkę klasycznym "ground and pound".

Popek nie złożył broni po przegranej i powrócił do okrągłej klatki na konfrontację z Robertem Burneiką. W maju 2017 roku podczas KSW 39: Colosseum zmazał plamę i przez techniczny nokaut w niespełna minutę rozprawił się z "Hardkorowym Koksu" zapisując w swoim rekordzie pierwszą wygraną walkę dla organizacji KSW.

Przy trzecim występie Popka nie brakowało ogromnego ładunku emocjonalnego. O walce z Tomaszem Oświecińskim powiedziano bardzo wiele, ale panowie sami podgrzewali atmosferę licznymi wypowiedziami i publikacjami. Popek miał swoje szanse w pierwsze rundzie, ale nie potrafił ich wykorzystać, a to się zemściło. Oświeciński w drugiej rundzie obalił wykończonego rywala i po serii ciosów sędzia musiał przerwać pojedynek.

Niewiele osób przewidywało takie rozstrzygnięcie konfrontacji z debiutującym w MMA zawodnikiem. Porażka z popularnym "Strachem" cały czas siedzi w głowie Popka, który na gali KSW 45 spróbuje powrócić na zwycięską ścieżką. W Londynie, 6 października, jego rywalem będzie Erko Jun, który przecież na gali KSW 44 okazał się lepszy od Oświecińskiego.