Przyjmujący bez szans! As serwisowy w sam narożnik boiska

Siatkówka

W spotkaniu 21. kolejki PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce Igor Witiuk - ukraiński przyjmujący kielczan - popisał się wzorcowym wręcz asem serwisowym. Piłka trafiła w sam narożnik boiska, przyjmujący drużyny z Olsztyna nie zareagowali, a arbiter liniowy nie miał żadnych wątpliwości, że piłka wpadła w boisko. Zobacz wideo.

Drużynę prowadzoną przez Dariusza Daszkiewicza prześladuje ostatnio plaga kontuzji. Urazów doznali czołowi zawodnicy Effectora: Mateusz Bieniek (uraz barku), Adrian Buchowski oraz Sławomir Jungiewicz (uraz kostki). Bieniek powrócił w tym meczu do składu, pojawił się nawet na parkiecie w końcówkach pierwszego i drugiego seta, ale nie doszedł jeszcze do optymalnej dyspozycji. Problemem kielczan w spotkaniu w Olsztynie był skuteczny atak, a te braki starali się nadrabiać m.in. zagrywką.

 

Siatkarze Effectora popisali się w tym meczu pięcioma asami serwisowymi. Niestety, mimo ambitnej postawy przegrali z Indykpolem AZS 0:3 i była to ich trzecia ligowa porażka z rzędu. Miejmy nadzieję, że kontuzjowane gwiazdy szybko wrócą do formy, a ekipa z Kielc zakończy czarną serię. 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie