FEN 11: Gwiazda UFC kibicuje Akopowi Szostakowi! (WIDEO)

Sporty walki

Akop Szostak (2-0) już 19 marca na warszawskim Torwarze zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem (1-0) podczas gali FEN 11. Obaj zawodnicy ciężko przygotowują się do swoich pojedynków i mogą liczyć na wsparcie nie tylko fanów z Polski. Szostaka wspiera m.in. Anthony Johnson, czołowy zawodnik UFC w kategorii półciężkiej.

Na gali FEN 11 Akop Szostak zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem. Były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC na gali w Warszawie pewnie się nie pojawi, ale przesłał pozdrowienia Akopowi Szostakowi. Z takim wsparciem trzeci zawodowy pojedynek musi zakończyć się powodzeniem!

 

- Akop, życzę ci powodzenia. Zrób co do ciebie należy. Masz moje wsparcie - powiedział Johnson.


Anthony Johnson (21-5) w zeszłym roku stanął przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego UFC. Na gali UFC 187 ostatecznie uległ Danielowi Cormierowi, ale później zapisał na swoim koncie dwa cenne zwycięstwa z Jimim Manuwą oraz Ryanem Baderem. Obecnie Amerykanin sklasyfikowany jest na drugiej pozycji w rankingu UFC.

 

Kiedy Anthony "Rumble" Johnson mowi ze wygrasz, to wiesz ze tak bedzie 󾌳 najlepszy prezent przed walka FightExclusiveNight 󾮖󾭞 dziekuje Paulina Brzózka i Tomek

Posted by Akop Szostak on 5 marca 2016

W załączonym materiale wideo skrót ostatniej walki Akopa Szostaka z Łukaszem Borowskim!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze