KSW 35: Gamrot i Azhiev wystąpią na gali

Sporty walki

Dwie młode gwiazdy Federacji KSW Mateusz Gamrot (10-0, 4 KO, 2 Sub) i Anzor Azhiev (6-2, 1 KO, 1 Sub) wystąpią na gali KSW 35, 27 maja w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu.

25-letni Gamrot powalczy w Trójmieście o wakujący tytuł KSW w kategorii lekkiej, który do 2015 roku należał do Macieja „Irokeza” Jewtuszko. Zawodnik Ankosu MMA Poznań zapewnił sobie starcie o pas aż sześcioma kolejny wygranymi w klatce największej organizacji w Europie. „Gamer” od 2013 wygrywał kolejno z Mateuszem Zawadzkim, Andre Winnerem, Jeffersonem George’em i Łukaszem Chlewickim, a w dwóch ostatnich występach w ubiegłym roku całkowicie rozbił Rodrigo Cavalheiro i Marifa Piraeva.

 

Na KSW 35 pojawi się też rówieśnik Gamrota, talent w kategorii piórkowej Anzor Azhiev. Czeczen mieszkający w Warszawie, po nieudanych pojedynkach z mistrzem KSW Arturem Sowińskim, zwyciężał w dwóch z ostatnich trzech walk. W swoim ostatnim występie na KSW 33, Azhiev nie dał żadnych szans Vaso Bakocevicowi, poddając Czarnogórca w trzeciej odsłonie.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie