MŚ w biathlonie: bieg indywidualny kobiet o 13:00 w Polsacie Sport

Zimowe
MŚ w biathlonie: bieg indywidualny kobiet o 13:00 w Polsacie Sport
fot. PAP
Laura Dahlmeier

Środowy bieg indywidualny kobiet na 15 km podczas biathlonowych mistrzostw świata w Oslo-Holmenkollen, planowany na godz. 15.30, rozpocznie się już o 13. Powodem jest prognozowane popołudniowe pogorszenie pogody. Transmisja w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News!

Organizatorzy postanowili przyspieszyć start zawodniczek o 2,5 godziny, aby uniknąć spodziewanej w środowe popołudnie mgły.

 

To będzie trzecia indywidualna konkurencja kobieca podczas tegorocznych mistrzostw świata. Sprint na 7,5 km wygrała w sobotę Norweżka Tiril Eckhoff, natomiast dzień później w biegu na dochodzenie na 10 km najlepsza okazała się Niemka Laura Dahlmeier. Polki w obu konkurencjach zajęły odległe miejsca.

 

Nasze środowe spotkanie z biathlonem rozpoczniemy o 12:30 studiem przed biegiem indywidualnym. Transmisja wyścigu od 13:00 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News.

 

Polecamy transmisje zawodów biathlonowych na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

Przegapiłeś transmisję? Nic straconego! Archiwum znajdziesz TUTAJ!

 

psl, Polsat Sport, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze