xPeke wraca do LCS!

E-sport
xPeke wraca do LCS!

Enrique "xPeke" Cedeno Martinez będzie podstawowym mid lanerem Origen podczas 8 tygodnia rozgrywek w ramach EU LCS. Hiszpan zastąpi Tristana "PowerOfEvila" Schrage'a i przynajmniej na razie wróci do profesjonalnej gry po blisko pięciomiesięcznej przerwie.

Origen zajmuje obecnie dopiero szóste miejsce w EU LCS z bilansem 7-7. To bardzo daleko od ich postawy w zeszłorocznym letnim splicie, gdy Origen zajęło drugie miejsce z bilasnem 12-6. Teraz, z powodu problemów zdrowotnych podstaowego mid lanera, drużyna będzie musiała powalczyć o udział w playoffach z xPeke w składzie.

 

 

Ostatnio drużyna odpadła po porażce z Royal Never Give Up podczas pierwszego dnia rozgrywek League of Legends podczas Intel Extreme Masters Katowice. Właściciel drużyny i rezerwowy mid laner może wrócić do drużyny nie tylko na koniec wiosennego splitu, ale też na ewentualne mecze Origen w playoffach.

 

W czternastu meczach EU LCS PowerOfEvil osiągnął KDA 3.38 grając głównie jako Ahri i Lulu. Szczególnie ta druga postać była mocną stroną Niemca. Podczas dwóch gier jako Lulu nie umarł ani razu i zakończył dwa mecze z niewyobrażalnie wysokim 25 KDA.

 

Podczas 8 tygodnia rozgrywek Origen zmierzy się z Unicorns of Love w czwartek i Team ROCCAT w piątek.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze