FEN 11: Dzień z życia Tyberiusza Kowalczyka (WIDEO)

Sporty walki
FEN 11: Dzień z życia Tyberiusza Kowalczyka (WIDEO)

Tyberiusz Kowalczyk (1-0) już w przyszłą sobotę na gali FEN 11 zmierzy się z Akopem Szostakiem (2-0). Pojedynek budzi wiele emocji, zawodncy wylewają hektolitry potu na treningach. Jak wygląda dzień przygotowań Tyberiusza Kowalczyka?

Już 19 marca na warszawskim Torwarze odbędzie się gala FEN 11. I choć wielu kibiców nie docenia umiejętności Tyberiusza Kowalczyka oraz Akopa Szostaka, to pojedynek zapowiada się naprawdę emocjonująco.

Obaj zawodnicy mają na swoimi koncie tylko pojedyncze występy w zawodowym MMA, ale przed galą atmosfera pomiędzy nimi jest niezwykle wysoka. Na dwa tygodnie przed galą Kowalczyk oświadczył, że nie chce walczyć z Szostakiem na dystansie trzech rund, gdyż tak skonstruowany jest jego kontrakt. Słowa oczywiście nie przypadły do gustu rywalowi. Zawodnicy zapowiadają wysoką dyspozycję i obaj są pewni swojego zwycięstwa.

 

By przybliżyć Wam sylwetki bohaterów gali FEN11 wybraliśmy się do nich by spędzić z nimi dzień. Zapraszamy na obszerna zapowiedź materiałów , które wkrótce opublikujemy wspólnie z FightExclusiveNight

Opublikowany przez Extreme Hobby na 10 marca 2016
mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie