Lewandowski strzela nawet z ławki!

Robert Lewandowski, mimo iż mecz z Werderem Brema zaczął na ławce rezerwowych, zdobył swoją 24. bramkę w tym sezonie Bundesligi. Polak wszedł na boisko w 74. minucie i tuż przed końcem spotkania podwyższył rezultat meczu. Ostatecznie Bayern wygrał 5:0

Najlepszy snajper niemieckiej ligi zaczął spotkanie na ławce. Trener Pep Guardiola dał mu odpocząć przed zbliżającym się meczem Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn. ”Lewy” wszedł w 74. minucie zmieniając Thomasa Mullera.

W 86. min Polak zdobył swoją 24. bramkę w tym sezonie. Reprezentant Polski wykorzystał fatalny błąd obrońcy Werderu, który za lekko podał do swojego bramkarza. Lewandowski przejął futbolówkę i płaskim strzałem nie dał szans golkiperowi gości.

Dodatkowo po dwa trafienia na swoim koncie zanotowali Muller oraz Thiago Alcantara, a Bayern wygrał 5:0. Bawarczycy są liderami i wyprzedają drugą Boruussię Dortmund o osiem punktów.

Bayern Monachium - Werder Brema 5:0 (2:0)
Bramki: Thiago 9', 90', Muller 31', 65', Lewandowski 86'

Robert Lewandowski Goal Bayern 4 - 0 Bremen... przez funnyno1