Froggen z nowym rekordem profesjonalnego LoLa

Inne
Froggen z nowym rekordem profesjonalnego LoLa

Henrik „Froggen” Hansen pobił rekord w liczbie zabitych minionów podczas 67 minutowego meczu NA LCS pomiędzy Echo Fox i Team Dignitas. Mid laner zdobył 764 CS jako Gangplank, a poprzedni rekord należał do byłego mid lanera CJ Entus Shin „CoCo” Jin-yeonga, gdy zdobył on 726 CS jako Jayce.

Wczoraj blisko pobicia rekordu był także ADC Echo Fox Yuri „KEITH” Jew, który zakończył grę z wnikiem 738 zabitych minionów. Rekord Froggena wygląda dumnie, ale cały mecz to pokaz bezradności Team Dignitas, które nie było w stanie zakończyć meczu pomimo czterech zabitych baronów i pięciu „piątych smoków”.

Niezorganizowany teamfight wykorzystali zawodnicy Echo Fox. Jungler drużyny Hard i support BIG zakradli się do bazy Dignitas tylnym wejściem i w 67 minucie zakończyli grę.

 

Dzięki wygranej w sobotnim meczu Echo Fox ciągle ma szansę na zakwalifikowanie się do fazy play off wiosennego splitu NA LCS. Echo Fox zajmuje obecnie 7 miejsce z bilansem 6W-9L i zagra dziś o 24:00 z Counter Logic Gaming jeden z najważniejszych meczów sezonu.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze