Bohaterowie Polsat Boxing Night wrócili do Warszawy

Sporty walki

Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) i Michał Cieślak (11-0, 7 KO) ostatnie dni spędzili w Łomnicy, gdzie trenowali razem z bohaterem walki wieczoru Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO). Teraz wrócili do Warszawy, gdzie dokończą przygotowania do zaplanowanej na 2 kwietnia gali Polsat Boxing Night.

Cieślak w Łomnicy spędził dwa tygodnie. Na ostatnie sześć dni dołączyli do niego Masternak i Marcin Rekowski (17-2, 14 KO). Pięściarze sparowali z Adamkiem oraz między sobą.

To był bardzo ciekawy wyjazd. Przede wszystkim świeże powietrze, dobra atmosfera i kilka rund ciekawych sparingów. Ogólnie bardzo udany wyjazd. praca wrzała i wszystko było zgodnie z planem - wspomina Masternak, który na Polsat Boxing Night zmierzy się z Erickiem Fieldsem (24-3, 16 KO).

Równie zadowolony z wyjazdu jest Cieślak, który przygotowuje się do starcia z doświadczonym Francisco Palaciosem (23-3, 14 KO).

Jest dobrze. Zostały jeszcze trzy tygodnie i myślę, że wszyscy wstrzelimy się z formą. Będzie dynamit - zapowiada niepokonany radomianin.

Cieślak i Masternak trenują już w Warszawie pod okiem trenera Andrzeja Gmitruka.

 

- Z Trenerem Gmitrukiem rozumiemy się bez słów. Myślałem, że po tak długiej przerwie trener niektóre rzeczy będzie musiał mi tłumaczyć, ale pomyliłem się - śmieje się "Master".

 

Masternaka i Cieślaka czekają jeszcze dwa tygodnie sparingów. Ostatnie siedem dni pięściarze poświęcą na odpoczynek. Zanim jednak przyjdzie chwila relaksu, to czeka ich jeszcze trochę pracy. Pierwszy sparing mają już za sobą. Cieślak i Masternak w poniedziałek przetestowali swoją formę na dystansie sześciu rund.

Michał to bardzo agresywny zawodnik. Trzeba uważać i szlifować obronę. Należy także dużo pracować na nogach i wyprzedzać jego ataki - ocenia Masternak.

Na sparingu już leciały iskry, a obaj przekonują, że to dopiero przedsmak tego, co kibice zobaczą 2 kwietnia w Tauron Arenie Kraków. Nie próżnuje także Adamek, który w walce wieczoru zmierzy się z Ericiem Moliną (24-3, 18 KO. W Łomnicy pojawili się nowi sparingpartnerzy to Amerykanie Travis Walker (24-3, 18 KO) i i Earl Newman (8-0, 6 KO). ZOBACZ WIĘCEJ

 

Materiał z treningu w załączonym materiale wideo.

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Karolina Owczarz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie