Głównym punktem Forum MMA jest konferencja podzielona na dwie rundy: branżową oraz szkoleniowo-motywacyjną.

W rundzie branżowej m.in. przeanalizujemy ostatnie 12 miesięcy, dowiemy się o planach polskich zawodników, trenerów oraz federacji i managerów na najbliższy rok, ponadto przeanalizujemy rynki zagraniczne oraz omówimy ich wpływ na polską branżę. Poza uczestnikami w rundzie branżowej również wezmą udział Inwestorzy.

Prawdziwą gratką dla uczestników będzie runda Szkoleniowo - Motywacyjna. W jednym miejscu spotkają się zawodnicy światowego formatu, trenerzy oraz najwięksi specjaliści z zakresu odżywania, treningu, suplementacji i motywacji. W okół strefy wystawienniczej otwarta będzie cześć targowa w której swoją ofertę zaprezentuje kilkadziesiąt firm z branży sportowej.

Podczas Forum MMA również odbywa się: Gala rozdania Heraklesów za rok 2015, Amatorski Puchar Polski w MMA (APP), oraz wiele innych.

Jednym zdaniem: Jeśli interesujesz się sztukami walki, nie może cię tam zabraknąć!


Więcej o Amatorskim Pucharze Polski w MMA Real Pharm

Jedyne w Polsce Zawody amatorskie na tak dużą skalę. Niebywała szansa na wypromowanie swojego talentu przed takimi osobami jak: Managerowie MMA, Promotorzy, Media, Trenerzy, Zawodnicy.  Walki odbędą się w formułach:
⦁ Walki pierwszego kroku
⦁ Turniej Juniorów
⦁ Turniej Kadet
⦁ Turniej Kobiet
⦁ Turniej Ograniczonej Formuły MMA
⦁ Turniej Full Contact

Organizatorzy: Time of Masters, Forum MMA

Sponsor Zawodów: Real Pharm

Zgłoszenia dla zawodników przyjmujemy na stronie: http://timeofmasters.pl/zapisy/zapisy-mma/