Zenit Kazań - PGE Skra Bełchatów: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Zenit Kazań - PGE Skra Bełchatów: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

PGE Skra Bełchatów rozpoczyna walkę o Final Four Ligi Mistrzów. W środę rozegra pierwszy mecz z Zenitem Kazań, który w poprzedniej rundzie wyeliminował Lotos Trefl Gdańsk. Czy pomści rodaków? Transmisja meczu Ligi Mistrzów Zenit Kazań – PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport Extra.

Mariusz Wlazły i spółka muszą wspiąć się na wyżyny, żeby wyeliminować Zenit Kazań. W składzie trzykrotnego triumfatora Ligi Mistrzów są takie gwiazdy, jak Matthew Anderson, Wilfredo Leon, Maksim Michajłow czy Aleksander Buto.

 

- Można powiedzieć, że Zenit to trochę reprezentacja Rosji, wzmocniona o dwóch, chyba najlepszych albo jednych z najlepszych, zawodników na swojej pozycji, czyli Andersona i Leona, którzy są prawdopodobnie największymi gwiazdami w męskiej siatkówce. Tworzą świetny duet - zauważył Andrzej Wrona.

 

Rosjanie mogą pochwalić się znakomitym bilansem. W Super Lidze to 20 wygranych, tylko jedna porażka i jedynie 10 straconych setów, natomiast w Lidze Mistrzów mają komplet ośmiu wygranych i tylko dwie stracone partie.

 

- Ważne, aby zagrać dobrze w przyjęciu oraz w bloku, aby postarać się ich zatrzymać kilka razy, co może zmienić przebieg gry. To oczywiście nie będzie proste, ponieważ Zenit rozgrywa dobre mecze niezależnie od przeciwnika. Ale my również. Dlatego myślę, że to będzie wielki mecz, a obie drużyny reprezentują wysoki poziom - powiedział Facundo Conte.

 

Transmisja meczu Ligi Mistrzów Zenit Kazań - PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport Extra. Początek o godzinie 17:30. Spotkanie skomentują Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze