Sponsor Lecha wymieni kibicom koszulki Hamalainena za darmo

Piłka nożna
Sponsor Lecha wymieni kibicom koszulki Hamalainena za darmo
fot. lechpoznan.pl

W Poznaniu ciągle nie mogą Finowi zapomnieć tego, że podpisał kontrakt z Legią Warszawa. Jeden ze sponsorów klubu przygotował akcję, w ramach której każdy kibic będzie mógł wymienić koszulkę z nazwiskiem Kaspra Hamalainena na trykot Dawida Kownackiego.

Kasper Hamalainen podpisał kontrakt z Legią Warszawa w zimowym okienku transferowym, chociaż mistrzowie Polski chcieli go zatrzymać w Poznaniu. Taka decyzja Fina nie spodobała się kibicom ani osobom związanym z Lechem. Jeśli jakiś fan drużyny z Poznania czuje się rozczarowany zachowaniem byłego piłkarza, a wcześniej kupił koszulkę z jego nazwiskiem, to teraz będzie mógł ją bezpłatnie wymienić przed sobotnim meczem z Legią.

 

Akcję zorganizował główny sponsor Lecha, bukmacher STS. Koszulki "Hamalainen" będzie można wymienić na trykoty z nazwiskiem "Kownacki". Akcja rozpocznie się pod stadionem w Poznaniu, dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem hitowego spotkania.

 

Smaku całej akcji dodaje fakt, że w meczu tych drużyn w rundzie jesiennej, Hamalainen strzelił jedynego gola spotkania - jeszcze w barwach Lecha Poznań.

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport, lechpoznan.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie