TEAM AGG nowym domem ex-Vexed

E-sport
TEAM AGG nowym domem ex-Vexed

Doniesienia mówiące o tym, że byli zawodnicy Vexed Gaming prawdopodobnie przeprowadzą się za ocean stały się faktem! Polacy związali się kontraktami z Team AGG, co wywołało duże zaskoczenie wśród społeczności. Zadowolenia z nowo nawiązanej współpracy nie kryją sami zawodnicy.

Prowadzona przez Jakuba 'KubiK' Kubiaka jedna z najsilniejszych polskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive, grająca dotychczas pod banderą Vexed Gaming, znalazła nowy dom i to ... w USA. Dwa dni temu informowaliśmy o tym, że nowym pracodawcą Polaków będzie amerykańska organizacja. To wywołało prawdziwą burzę na forum publicznym. Podczas przeprowadzanej kkilka godzin później przez KubiK'a transmisji na kanale Twitch, na czacie wręcz wrzało. Niemal półtora tysiąca widzów próbowało zasięgnąć nieco informacji i odgadnąć nazwę nowej organizacji swoich ulubieńców. Najczęściej padały nazwy iBUYPOWER, LGB eSports oraz ESC Gaming.

 

W rzeczywistości ex-Vexed związali się jednak z Team AGG. Jej dotychczasową dywizję tworzył amerykańsko-kanadyjski zespół, który występował ostatnio w ramach rozgrywek ESL Pro League Season 3, czy CEVO Gfinity Professional Season 9. Ze względu na słabe wyniki włodarze organizacji postanowili rozejrzeć się za lepszą opcją. Jak się okazało — padło na ex-Vexed Gaming. Swojego szczęścia nie kryje Karol 'rallen' Rodowicz, twierdząc, że wraz z kolegami zespołu znalazł wreszcie wymarzoną organizację. Obecnie jeszcze nie wiadomo, czy gracze przeprowadzą się do Stanów Zjednoczonych. Według naszych źródeł, decyzja ta ma zostać podjęta w ciągu najbliższych kilku tygodni.

 

 

Team AGG będzie od teraz występował w następującym składzie:

 

  • Karol "rallen" Rodowicz
  • Damian "Furlan" Kislowski
  • Karol "repo" Cybulski
  • Dominik "GruBy" Świderski
  • Bartosz "Hyper" Wolny

 

  • Kuba "KubiK" Kubiak (coach)
  • Emir "sngz" Udvincic (manager)
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze