FEN 11: Transmisja ceremonii ważenia od 16:00 na Polsatsport.pl!

Sporty walki
FEN 11: Transmisja ceremonii ważenia od 16:00 na Polsatsport.pl!
fot. FEN

W piątek, 18 marca, na naszym portalu po raz pierwszy na żywo zostanie przeprowadzona transmisja z ceremonii ważenia przed galą Fight Exclusive Night. Transmisja ważenia przed FEN 11 rozpocznie się o godzinie 16:00!

FEN 11 Warsaw Time będzie pierwszą galą zorganizowaną przez Fight Exclusive Night w Warszawie. Na stołeczny debiut federacja Fight Exclusive Night przygotowuje wyjątkowo kartę walk, gwarantującą wielkie sportowe emocje. Sensacyjnie zapowiadają się pojedynek wagi ciężkiej pomiędzy gwiazdą kulturystyki Akopem Szostakiem i słynnym strongmanem Tyberiuszem Kowalczykiem oraz walka o pas mistrzowski FEN dwóch wschodzących gwiazd MMA wagi lekkiej: Romana Szymańskiego i Mariana Ziółkowskiego.

Oprócz nich w klatkoringu FEN wystąpią tego wieczora tak znakomici, efektownie walczący fighterzy MMA, jak Albert Odzimkowski, Paweł Żelazowski, Sebastian Kotwica i Marcin Naruszczka, a także debiutujący w zawodowym MMA Alan Kwieciński, znany szerszej publiczności z popularnego reality show. Dużym wydarzeniem gali FEN 11 będzie ponadto pożegnalny występ weterana sportów walki, wielokrotnego mistrza Polski Igora Kołacina oraz pojedynki w formule K-1 z udziałem takich twardych wojowników, jak Tomasz Sarara, Marcin Szreder i Arkadiusz Wrzosek.Transmisja gali FEN 11 w sobotę od godziny 19:30 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport, FEN

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze