Gala w Żyrardowie. Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki
Gala w Żyrardowie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Zaplanowana na osiem rund walka Alberta Sosnowskiego (48-7-2, 29 KO) z Węgrem Andrasem Csomorem (14-9-1, 12 KO) w wadze ciężkiej będzie największym, ale nie jedynym interesującym wydarzeniem gali bokserskiej w Żyrardowie. Transmisja w Polsacie Sport, w piątek 18 marca od godziny 20.00.

"Postanowiłem, że zakończę karierę zwycięstwem. Akurat nadarzyła się okazja, żeby po tak długiej przerwie pożegnać się fajnie z kibicami. Na ten moment jest to moja ostatnia walka i prawdopodobnie nic się w tej kwestii nie zmieni. Dałem się namówić" - powiedział Albert Sosnowski w studiu Magazynu Puncher. 37. letni Dragon wraca na ring po blisko dwuletniej przerwie. Poprzednią walkę stoczył w maju 2014 roku w Lublinie. Zmierzył się wówczas z Marcinem Rekowskim i przegrał to starcie przez nokaut w siódmej rundzie.

 

 

Niezwykle interesująco zapowiada się również pojedynek  w wadze super średniej w którym Andrzej Sołdra (12-2-1, 5 KO) zmierzy się z Tomaszem Gargulą (17-1-1, 5 KO). W innych walkach zobaczymy m.in. konfrontację Tomasza Piątka (0-0-1) z doświadczonym Łukaszem Janikiem (16-18-1, 9 KO) - waga umowna - 70kg;  starcie Jordana Kulińskiego (1-0, 1 KO) z Norbertem Dąbrowskim  (18-4, 7 KO) w wadze półciężkiej; w wadze super średniej Daniel Bociański (4-0,1 KO) zmierzy się z Łotyszem Vitalijsem Parsinsem (4-6, 4 KO); Przemysław Runowski (10-0, 2 KO) stoczy ośmiorundową walkę z Włochem Carelem Sandonem (19-1, 6KO).

 

Transmisja gali w Żyrardowie w Polsacie Sport, w piątek 18 marca od godziny 20.00.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie