Kulwińska równo z końcową syreną. Kapitalna akcja Polek! (WIDEO)

Piłka ręczna

Patrycja Kulwińska niemalże równo z ostatnią syreną wykończyła świetną akcję reprezentacji Polski w meczu z Rosjankami. Polka tym samym doprowadziła do remisu 11:11 tuż przed zejściem na przerwę. Biało-czerwone dzielnie stawiają czoła Sbornej.

Blisko 27-letnia polska obrotowa w kapitalnym stylu zabrała się z piłką i mocnym rzutem nie dała żadnych szans rosyjskiej bramkarce na udaną interwencję. Na wielkie słowa uznania zasługuje akcja, którą podopieczne Kima Rasmussena przeprowadziły na dziesięć sekund przed końcem pierwszej połowy.

Mimo, że do syreny oznaczającej koniec pierwszej części gry pozostawały zaledwie sekundy nasze szczypiornistki zachowały stoicki spokój i z zimną krwią przeprowadziły bramkową akcję, którą zakończyła właśnie Patrycja Kuliwńska.

Kapitalną akcję Polek zobaczacie w załączonym materiale wideo.