ZAKSA skorzystała na błędzie arbitrów? Kontrowersyjna decyzja!

Czy można rzucić piłkę pięścią? Sędziowie spotkania ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Łuczniczką Bydgoszcz orzekli, że tak. Punkt, mimo protestów rywali zdobyli gospodarze. Kto miał rację w tym sporze? Kontrowersyjna sytuacja w załączonym materiale wideo.

Sytuacja miała miejsce w trzecim secie meczu 23. kolejki PlusLigi pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Łuczniczką Bydgoszcz. Sędziowie przerwali akcję, odgwizdując rzuconą piłkę po stronie bydgoszczan. Powtórki pokazały, że Jakub Jarosz odbił piłkę pięścią... Mimo protestów siatkarzy z Bydgoszczy i trenera Piotra Makowskiego, punkt przyznano ZAKSIE.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pewnie pokonała Łuczniczkę Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:17, 25:22).

Sytuacja w załączonym materiale wideo.

Polecamy mecze PlusLigi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!