Zieliński, Błaszczykowski i Lewczuk pierwsi na zgrupowaniu w Poznaniu

Piłka nożna
Zieliński, Błaszczykowski i Lewczuk pierwsi na zgrupowaniu w Poznaniu
fot. PAP

Piłkarze reprezentacji zjeżdżają się do Poznania, gdzie rozpoczęło się krótkie zgrupowanie przed towarzyskim meczem Polski z Serbią (środa, godz. 20.45). Kilku z nich w poniedziałek weźmie udział w kręceniu spotu reklamowego dla głównego sponsora kadry.

Pierwsi w poznańskim hotelu Sheraton zjawili się w niedzielny wieczór Piotr Zieliński, Jakub Błaszczykowski i Igor Lewczuk. Kolejni zawodnicy dojechali w poniedziałek, m.in. Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk. Na zgrupowaniu jest również pomocnik Lecha Karol Linetty, który akurat miał najbliżej spośród wszystkich na miejsce zbiórki. Lechita jednak z powodu urazu żebra nie zagra w najbliższych meczach.

Zgrupowanie w Poznaniu będzie bardzo krótkie, a sztab szkoleniowy zaplanował tylko jeden trening, który odbędzie się na głównej płycie INEA Stadionu we wtorek o godz. 18.00. Wcześniej selekcjoner Adam Nawałka spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Kadrowicze mają natomiast również "zajęcia dodatkowe".

- Na dziś mamy zaplanowane kręcenie spotu reklamowego dla Lotosu. Weźmie w nim udział siedmiu piłkarzy. To był praktycznie jedyny wolny termin by nakręcić "reklamówkę", która będzie emitowana przy okazji Euro - powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski. Piłkarze wezmą udział także w sesji zdjęciowej.

W czwartek reprezentacja odleci do Wrocławia, gdzie w sobotę zmierzy się w kolejnym towarzyskim spotkaniu z Finlandią.

RH, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie