Ember pozbywa się 4 graczy

E-sport
Ember pozbywa się 4 graczy
@Ember

Północnoamerykańska drużyna z Challenger Series o nazwie Ember straciła swojego głównego inwestora i pożegnała się z aż czterema zawodnikami pierwszej drużyny. Jak na razie nie wiadomo czy organizacja będzie budować nową drużynę na nadchodzący split czy sprzeda swoje miejsce w CS.

Inwestorom nie spodobało się, że Ember w zeszłym tygodniu przegrało w fazie playoff mecz z Tream Dragon Knights i tym samym straciło szansę na występ w NA LCS w nadchodzącym splicie. Drużyna pożegnała się ze wszystkimi zawodnikami oprócz Juana “Contractza” Arturo Garcii i najprawdopodobniej sprzeda swoje miejsce w Challenger Series.

 

Ta sytuacja oznacza, że Colin “Solo” Earnes, Lucas “Santorin” Larsen, Greyson “Goldenglue” Gilmer, William “Stunt” Chen i Benjamin “LOD” deMunck pozostają bez drużyny i są obecnie jednymi z najgorętszych towarów na rynku transferowym.

 

Po playoffach NA CS trenerem strategicznym drużyny przestał być też Roh “CurryshotGG” athani. O tej decyzji mówiło się w kuluarach jako o następstwie słabej fazy picków i banów drużyny podczas meczu z Team Dragon Knights, ale organizacja zdementowała te plotki w oficjalnym oświadczeniu.

 

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze