Zostań członkiem załogi Illuminar Honor Gaming!

Inne
Zostań członkiem załogi Illuminar Honor Gaming!

Mamy kapitalną wiadomość dla wszystkich tych, którym marzy się praca w sporcie elektronicznym i codzienny kontakt z czołowymi zawodnikami. Illuminar Honor Gaming otwiera bowiem rekrutację na stanowisko analityka dywizji League Of Legends! Aby móc ubiegać się o pracę, należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy oraz wykonać zadanie. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

Jeśli kochasz sport elektroniczny, śledzisz na co dzień rozgrywki League Of Legends, a do Twoich pasji należy rozkładanie gry poszczególnych drużyn na czynniki pierwsze, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Jedna z czołowych polskich organizacji - Illuminar Honor Gaming, poszukuje dla swojej drużyny League Of Legends analityka. Masz marzenia o pracy w e-sporcie? Jeśli tak, to być może jest to dla Ciebie wielka szansa! Poniżej przedstawiamy treść ogłoszenia opublikowanego przez iHG.

 

Oferujemy:

 

1. Praca w najszybciej rozwijającej się organizacji sportów elektronicznych w Polsce.
2. Współpraca z czołowymi zawodnikami w Polsce.
3. Zwrot kosztów podróży oraz zakwaterowania związane z wyjazdami drużyny.
4. Wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy oraz umiejętności
5. Pełen pakiet zakwaterowania w Gaming House oraz wyżywienie
6. Bonus w postaci sprzętu dostarczonego przez sponsorów.

 

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić specjalnie przygotowany formularz, który znajdziecie pod poniższym linkiem, a także wykonać zadanie - http://bit.ly/1q0Y6k2

 

Zadanie: Przeanalizuj styl gry, błędy przeciwników oraz zasugeruj, co należy zrobić, aby zmaksymalizować szansę na wygraną w przyszłym spotkaniu na podstawie ostatnich meczów jednej z drużyn (hipotetycznie: iHG czeka spotkanie z TEAM HUMA - na podstawie dostępnych materiałów VOD z ostatnich meczów tej drużyny oceń, jak radzą sobie poszczególni przeciwnicy na każdym etapie gry (EARLY/MID/LATE) i jak można wykorzystać ich błędy/przyzwyczajenia w tych fazach rozgrywki, aby przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.)

 

Pragniemy przypomnieć wszystkim osobom, które wysyłają zgłoszenia, iż w zadaniu nie chodzi o analizę byłych spotkań iHG na Humę. Skupić należy się na tym, jak przygotować zespół na kolejny mecz przeciwko Humie (czyli wziąć pod uwagę ewentualne zmiany w zachowaniu zawodników w trakcie rozgrywki, które miały miejsce podczas ostatnich pojedynków i na tej podstawie wykonać analizę).

 

Życzymy powodzenia!

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze