Polska - Finlandia. Nawałka: Boruc wystąpi we Wrocławiu

Piłka nożna
Polska - Finlandia. Nawałka: Boruc wystąpi we Wrocławiu
fot.Cyfrasport

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Adam Nawałka przed sobotnim towarzyskim meczem z Finlandią przyznał, że przed zgrupowaniem był przygotowany plan personalny i będzie on realizowany. - Mecz zacznie Artur Boruc, a po przerwie zagra Przemysław Tytoń – dodał.

Nasze zgrupowanie przebiega zgodnie z planem. Małe kłopoty alergiczne miał Igor Lewczuk, ale sztab medyczny bardzo dobrze zareagował i przed jutrzejszym meczem nie będzie raczej problemu. Wszystkie nasze plany są dokładnie wypełniane. Oczywiście na pierwszym miejscu są treningi, taktyka, ale mieliśmy też bardzo wiele zająć pozaboiskowych. Chciałbym jednak zapewnić, że nie kolidowały one z naszymi planami szkoleniowymi – zaczął konferencję przed meczem z Finlandią trener Nawałka.

 

Selekcjoner nie chciał rozmawiać o składzie, ale zdradził, kto zagra w bramce. - Mieliśmy plany personalne na te dwa mecze z Serbią i Finlandią i je realizujemy. Rozmawiałem ze wszystkimi bramkarzami i wszyscy dostaną po 45 minut. W Poznaniu bronił Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny, a teraz zacznie mecz Artur Boruc, a w drugiej połowie zagra Przemysław Tytoń – dodał selekcjoner.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze