Lozano nie dokończy sezonu z Czarnymi Radom

Siatkówka
Lozano nie dokończy sezonu z Czarnymi Radom
fot. CyfraSport

Mecz z PGE Skrą Bełchatów będzie ostatnim w tym sezonie spotkaniem, w którym Raul Lozano poprowadzi drużynę Cerradu Czarnych Radom - informuje portal www.siatka.org. Argentyński szkoleniowiec niedługo potem wyleci do Iranu, gdzie będzie przygototywać tamtejszą kadrę do majowych kwalifikacji olimpijskich w Tokio.

Lozano wyleci do Iranu wyleci do Azji po meczu ligowym z PGE Skrą, który rozegrany zostanie w sobotę 2 kwietnia. To efekt trójstronnych ustaleń, które zawarli między sobą Lozano, Cerrad Czarni i irańska federacja. Dzięki temu, że argentynski trener wyleci wcześniej do Iranu, jest szansa, że poprowadzi radomian także w kolejnym sezonie. Nieoficjalnie mówi się jednak, że szanse na to są małe.

Starcie z PGE Skrą jest dla Cerradu niezwykle ważne, bowiem wygrywając z bełchatowianami, gracze z Mazowsza zachowają jeszcze szanse na czwarte miejsce po fazie zasadniczej. To daje z kolei możliwość walki o brąz Plusligi. Aktualnie radomianie zajmują w ligowej tabeli szóstą lokatę, ale do czwartego Lotosu tracą jedynie dwa punkty!

Po meczu z zespołem z Bełchatowa, Cerrad Czarnych czekać jednak będą jeszcze dwa spotkania fazy zasadniczej - z Jastrzębskim Węglem przed własną publicznością oraz wyjazd na trudny teren do Lubina. W tych meczach radomian nie poprowadzi już Lozano. Pieczę nad rewelacją tego sezonu sprawować będzie duet trenerski Robert Prygiel i Wojciech Stępień.

psl, Polsat Sport, siatka.org

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze