PGE GKS Bełchatów - Wisła Płock: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
PGE GKS Bełchatów - Wisła Płock: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Trener Wisły Płock Marcin Kaczmarek

Mecz PGE GKS Bełchatów - Wisła Płock zakończy 23. kolejkę 1 ligi. Jeśli "Nafciarze" chcą wrócić na fotel lidera, to muszą zgarnąć trzy punkty. Transmisja meczu PGE GKS Bełchatów - Wisła Płock w Polsacie Sport.

Będzie to dwudziesty szósty mecz w historii PGE GKS Bełchatów i Wisły Płock. Od 1982 roku jedni i drudzy mierzyli się w trzech klasach rozgrywkowych. Na dzień dzisiejszy, lepszy bilans mają "Brunatni". To dziesięć zwycięstw, siedem remisów i osiem porażek. Jesienią górą byli "Nafciarze", wygrywając 2:0.

 

- W tej lidze nie ma przeciwnika, która nie da się pokonać, bo liga jest dość wyrównana. Z Wisłą nie będzie to oczywiście łatwy mecz, ale my znamy swoją wartość, na każdego można liczyć, każdego z chłopaków umiejętności są potrzebne. Myślę, że jeśli podejdziemy do tego spotkania jak do Chrobrego oraz Zawiszy i skupimy się na wykorzystaniu sytuacji, to jesteśmy w stanie wygrać - powiedział pomocnik bełchatowian Damian Szymański.

 

Transmisja meczu PGE GKS Bełchatów - Wisła Płock w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:20. Spotkanie skomentują Leszek Bartnicki i Andrzej Iwan.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze