Polsat Boxing Night: Amerykańscy pięściarze pod ziemią i... ogromnym wrażeniem! (WIDEO)

Sporty walki

Amerykańscy bohaterowie gali Polsat Boxing Night już od soboty przebywają w Polsce. Francisco Palacios skupiony jest przede wszystkim na treningu, a Eric Molina oraz Eric Fields przeznaczyli trochę wolnego czasu na zwiedzanie Krakowa.

W sobotę do Polski przyleciała trójka pięściarzy ze Stanów Zjednoczonych, którzy już 2 kwietnia wystąpią na Polsat Boxing Night. Po załatwieniu spraw w stolicy i nagraniu materiałów promujących wydarzenie Eric Molina, Eric Fields oraz Francisco Palacios zostali przewiezieni do Krakowa.

Rannym ptaszkiem okazał się Portorykańczyk Palacios, który już około godziny 8:00 w niedzielę stawił się na śniadaniu. Dwie godziny później pierwszy posiłek zjedli Fields oraz Molina. Rywal Masternaka później postawił na drzemkę, a pięściarz z Weslaco zwiedzał Rynek Główny w Krakowie.

W poniedziałek druga część podziwiania zabytków w Polsce, a na celowniku znalazła się Kopalnia Soli "Wieliczka". Obiekt wywarł ogromne wrażenie na pięsciarzach. - Słyszałem o kopalniach soli, ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Po prostu mnie zatkało. Naprawdę macie czym pochwalić się w Polsce - powiedział Fields.

Materiał o pobycie zagranicznych bohaterów Polsat Boxing Night obejrzyj w załączonym wideo!

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze