Resovia na pierwszy ogień! Terminarz Final Four Ligi Mistrzów

Siatkówka
Resovia na pierwszy ogień! Terminarz Final Four Ligi Mistrzów
fot. CyfraSport

Dwaj reprezentanci włoskiej Serie A1 oraz zespoły z Polski i Rosji stoczą w połowie kwietnia bój o tytuł najlepszej klubowej drużyny starego kontynentu. Jako ostatni do stawki dołączył Zenit Kazań, który rozprawił się z PGE Skrą Bełchatów i wydaje się, że to właśnie świeżo upieczony mistrz Rosji jest faworytem turnieju. Ten rozpocznie się właśnie powtórką z ubiegłorocznego finału: starciem Zenita z gospodarzem, Asseco Resovią Rzeszów.

Czy Zenit Kazań zostanie katem polskich zespołów? W tym sezonie Rosjanie w fazie pucharowej LM rozprawili się już z Lotosem Trefl Gdańsk i PGE Skrą Bełchatów, zaś na inaugurację krakowskiej imprezy zagra z gospodarzem finałów, Asseco Resovią Rzeszów. Mistrz Polski z Wilfredo Leonem i spółką mierzył się w zeszłorocznym finale w Berlinie, gdzie gładko uległ podopiecznym Władimira Alekny 0:3.

Drugą parę trzy godziny później utworzą Włosi, którzy we własnym gronie roztrzygną jedno z finałowych miejsc: mistrz Włoch Trentino Diatec zagra z Cucine Lube Civitanova. Pojedynki medalowe odbędą się dzień później, 17 kwietnia. Wczesnym popołudniem roztrzygnie się sprawa najniższego stopnia podium, zaś o godzinie 18:00 w krakowskiej Tauron Arenie obejrzymy wielki finał.

Terminarz:

16 kwietnia 2016

16:30 Zenit Kazań – Asseco Resovia Rzeszów
19:30 Trentino Diatec – Cucine Lube Civitanova

17 kwietnia 2016

14:45 mecz o trzecie miejsce
18:00 mecz o pierwsze miejsce

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie