Brodnicka: Na ceremonię ważenia ubiorę się w coś kosmicznego!

Sporty walki

- Zapraszam na ceremonię ważenia. Zamierzam ubrać się w coś zupełnie kosmicznego i lekkiego, żeby zmieścić się w limicie wagowym - kusi Ewa Brodnicka, która już w sobotę na Polsat Boxing Night zmierzy się z Anitą Torti. Ceremonia ważenia PBN odbędzie się w piątek o godz. 16 w TAURON Arenie Kraków. Wstęp wolny.

Pięściarka opowiedziała nam m.in. o...

 

...o przygotowaniach.

W ostatnich tygodniach bardzo dużo trenowałam w Niemczech. Jest taka zasada, że sparujemy dwa razy dziennie. Rano i wieczorem - po 10 rund. Ale to sparingi z dziewczynami. Mam łatwiej, bo wcześniej trenowałam z chłopakami. A tak poza tym, przygotowania przebiegają bez zakłóceń.

...o Polsat Boxing Night.

To największa gala w Polsce. Bardzo prestiżowa. Wiem, że interesują się nią nawet za granicą. Walka i obrona pasa na takiej gali jest na pewno bardzo motywująca. Dodatkowo Polsat przeciwstawił się tej dyskryminacji kobiet w boksie zawodowym, bo jeżdżę trochę po świecie i wiem, że dziewczyny zwykle nie są wpuszczane na tak duże gale. Poza Meksykiem i Argentyną, oczywiście.

...o mężczyznach.

Sporo ich wokół mnie. Ale to normalne w tak męskim sporcie. Mam głównego trenera Dominika Junga, do któego jeżdżę co drugi tydzień do Niemiec na przygotowania. Tu na miejscu trenuje mnie Norbert Złotkowski, który pomaga mi utrzymać formę i założenia taktyczne, które wypracowałam z Dominikiem. Cały czas też współpracuję z Przemysławem Kantorowskim, specjalistą od przygotowania fizycznego.

...o Anicie Torti.

Nigdy nie wychodzę do ringu, zakładając, że walka będzie łatwa. Wiem, że Włoszka jest bardzo zdeterminowana i ciężko trenuje. Na pewno jej mocną stroną jest to, że już kilka walk stoczyła na tak długim dystansie. Odgraża się, że przyjedzie zabrać mi pas... Otóż nie, Anito, nie oddam tego pasa. Bądź gotowa na prawdziwą wojnę.

...o niespodziance dla fanów.

Zapraszam na ceremonię ważenia. Zamierzam ubrać się w coś kosmicznego i lekkiego, żeby zmieścić się w limicie wagowym. (śmiech)

Cały materiał obejrzysz w załączonym materiale wideo.

 

Kup bilety na galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - FINAL CALL!

Karolina Owczarz, RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze