Trener Zieliński: Czujemy chęć rewanżu

Piłka nożna
Trener Zieliński: Czujemy chęć rewanżu
fot. Cyfrasport
Jacek Zieliński

Czujemy chęć rewanżu w sobotnim spotkaniu ekstraklasy z Górnikiem Łęczna za jesienną porażkę na stadionie rywala - powiedział trener piłkarzy Cracovii Jacek Zieliński.

- To był nasz najgorszy występ w czasie gdy pracuję w Cracovii - przyznał szkoleniowiec.

 

On sam mecz będzie obserwować z trybun. Nie może być na ławce rezerwowych, ani w żaden sposób pomagać drużynie w trakcie spotkania. To kara za wyrzucenie go przez sędziego w końcówce meczu z Legią Warszawa. Zgodnie z decyzją Komisji Ligi nie prowadził już drużyny w wyjazdowym pojedynku z Pogonią Szczecin. Podobnie jak w tamtym przypadku, tak i w sobotę zastąpi go Piotr Górecki.

 

- Zwycięstwo nad Górnikiem definitywnie usadowi nas w pierwszej czwórce (na koniec rundy zasadniczej - PAP). Abstrahując już od tematu rewanżu nad Łęczną myślę, że jest o co w sobotę walczyć - dodał opiekun krakowskiej ekipy.

 

Poinformował, że w jego zespole nie może wystąpić tylko Damian Dąbrowski.

 

W trakcie przerwy na mecze reprezentacji krakowski klub poinformował, że nowy kontrakt podpisał pomocnik Mateusz Wdowiak. Ma on obowiązywać do końca sezonu 2018/19.

 

Mecz Cracovii z Górnikiem Łęczna odbędzie się w sobotę o godz. 18. W pierwszym w tym sezonie meczu tych drużyn "Pasy" przegrały w Łęcznej 0:1.

mjr, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze