Obejrzyj finały LCS z polskim komentarzem!

E-sport
Obejrzyj finały LCS z polskim komentarzem!

Rozgrywki w ramach europejskich i amerykańskich rozgrywek League Championship Series wjeżdżają na ostatnią prostą. Dzisiaj i jutro zostaną rozegrane cztery mecze ćwierćfinałowe, każdy w systemie best of 5. O odpowiednią oprawę zatroszczy się ekipa komentatorska Frenzy.

Duet Arkadiusz "Radjo_log" Popiel i Michał "Avahir" Kudliński skomentuje spotkanie pomiędzy Team Vitality i Fnatic o 17.00 oraz Cloud9 i TSM o 21.00. Oba spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie, a drużyny zrobią wszystko by awansować do następnego etapu.

 

Jutrzejsze spotkania skomentują Filip "Testree" Mątowski i trener Illluminar Honor Gaming Fryderyk "Veggie" Kozioł. Obaj panowie rozpoczną transmisje w niedziele o 17.00 od spotkania Origen z Unicorns of Love, by o 21.00 skomentować mecz Team Liquid z NRG Esports.

 

Wszystkie mecze będą transmitowane na specjalnym kanale Frenzy w serwisie Hitbox.tv. Transmisja rusza dzisiaj i jutro o 17.00.

 

Harmonogram na piątek, 02 kwietnia 2016r.:

  • Team Vitality vs Fnatic - 17:00
  • Cloud9 vs TSM - 21:00

 

Harmonogram na sobotę, 03 kwietnia 2016r.:

  • Origen vs Unicorns of Love - 17:00
  • Team Liquid vs NRG Esports - 21:00

 

W półfinałach czekają już po 2 najlepsze drużyny z EU i NA LCS. W Europie są to H2k Gaming i G2 Esports, a w Ameryce Counter Logic Gaming i Immortals. Mecze półfinałowe zostaną rozegranę 9 i 10 kwietnia.  

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie