Półfinał PP: Chemik Police – Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Półfinał PP: Chemik Police – Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W pierwszym półfinale Pucharu Polski Chemik Police zmierzy się z Budowlanymi Łódź. Zdecydowanym faworytem są policzanki, które mają zamiar odzyskać, utracony przed rokiem tytuł. Aby jednak myśleć o końcowym triumfie, na początek podopieczne Jakuba Głuszaka muszą pokonać zespół z Łodzi. Transmisja spotkania w Polsacie Sport!

W tym sezonie obie drużyny spotkały się dwukrotnie i za każdym razem lepsze były zawodniczki Chemika. Biorąc pod uwagę bieżący sezon policzanki są głównym kandydatem do zdobycia trofeum. Puchar Polski rządzi się jednak swoimi prawami o czym mogliśmy się przekonać w turnieju mężczyzn.

 

Siatkarki trenera Głuszaka są rządne rewanżu za ubiegły rok kiedy to w finale tych rozgrywek poległy w starciu z zawodniczkami  Atomu Trefla Sopot. Szkoleniowiec policzanek zapowiada, że jego zespół zrobi wszystko aby z Kalisza wrócić ze złotem. Triumf zapewne zwiększyłby szansę na pozostanie opiekuna polickiej drużyny na stanowisku pierwszego trenera, gdyż jak na razie pełni on tę funkcję jedynie tymczasowo.

 

Transmisja meczu Chemik Police – Budowlani Łódź o godz. 14.45 w Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze