Półfinał PP: Muszynianka - Atom Trefl Sopot. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Półfinał PP: Muszynianka - Atom Trefl Sopot. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna - PGE Atom Trefl Sopot to druga para półfinałowa rozgrywanego w Kaliszu Pucharu Polski. ”Atomówki” - ubiegłoroczne triumfatorki tych rozgrywek marzą o obronie tytułu, a pierwszym krokiem ku zdobyciu mistrzostwa ma być awans do finału. Transmisja w Polsacie Sport News!

Sopocianki rundę zasadniczą zakończyły na drugiej pozycji, ustępując tylko Chemikowi Police. Oba zespoły są również głównymi kandydatami do gry w finale Pucharu Polski. Najpierw trzeba jednak przebrnąć półfinał tych rozgrywek.  W lidze dwukrotnie lepsze okazywały się podopieczne Lorenzo Micelliego i również w tym spotkaniu będą one zdecydowanymi faworytkami.

 

Drużyna z Muszyny ostatni raz wygrywała ten turniej w 2011 roku. W lidze zawodniczki Polskiego Cukru walczą o miejsca 5-8, a sama obecność w półfinale PP jest lekkim zaskoczeniem. Mimo to podopiecznych Bogdana Serwińskiego nie można skreślać.

 

Transmisja meczu Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna - PGE Atom Trefl Sopot o godz. 18.00 w Polsacie Sport News. Komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz.

IM, Polsta Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze