Rasiak ofiarą żartu! Kibice Tottenhamu bezlitośni dla Polaka

Piłka nożna
Rasiak ofiarą żartu! Kibice Tottenhamu bezlitośni dla Polaka
fot. Cyfrasport

Grzegorz Rasiak stał się obiektem żartu jaki na Prima Aprilis wymyślili kibice Tottenhamu Londyn. Fani angielskiego zespołu zamieścili post, w którym wykazali, że Polak był najskuteczniejszym napastnikiem klubu w historii Premier League. Dowcip prawdopodobnie spowodowany był niewielkimi dokonaniami byłego snajpera w ekipie z White Hart Lane.

April Fools to brytyjski odpowiednik Prima Aprilis. Właśnie 1 kwietnia kibice Tottenhamu postanowili zażartować z byłego napastnika ”Kogutów”. Fani londyńskiej drużyny zamieścili post, w którym wymienili niezwykłe statystyki Polaka: ”Grzegorz Rasiak ma największy procent wykorzystywanych okazji (82%) i najlepszą celność strzałów (89%) ze wszystkich napastników Tottenhamu w historii Premier League”.

 

Takie zachowanie kibiców jest zapewne spowodowane realnymi statystykami naszego byłego snajpera w ekipie z White Hart Lane. Polak trafił do Tottenhamu w 2005 roku. Rozegrał 8 spotkań ani razu nie wpisując się na listę strzelców. Mimo wszystko żart można uznać za lekko niesmaczny.

 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie