Origen w półfinale EU LCS

E-sport

Drużyna Origen łatwo pokonała Unicorns of Love w ćwierćfinale fazy playoff EU LCS wynikiem 3-0 i w następnym meczu zmierzy się z H2k Gaming.

Origen rozpoczęło serie bardzo pewnie, wygrywając w czasie poniżej 40 minut z wynikiem 14-7 w zabójstwach i ze Zvenem, który zakończył pierwszą grę ze statystykami 8/1/4 jako Lucian.

Sprawy miały się odrobine inaczej w drugiej grze. Wczesna agresja Jednorożców poprowadziła ich do zdobycia dużej przewagi w 20 minucie, ale kilka błędów z ich strony pozwoliło Origen zdobyć barona i w efekcie wrócić do gry. Najlepszym zawodnikiem w drugiej grze był PowerOfEvil, który miał 92% udziału w zabójstwach swojej drużyny ze statystykami 8/2/15 jako Varus.

Trzecia gra miała dużo więcej wspólnego z pierwszą niż drugą. Origen łatwo wygrało dzięki solidnie przeprowadzonym walkom drużynowym i przewagą w zdobytych celach na mapie od samego początku. Soaz i spółka nie byli zagrożeni nawet przez moment i w efekcie wygrali trzeci pojedynek i zarazem całą ćwierćfinałową serię.

W półfinale Origen zmierzy się z H2k Gaming 9 kwietnia o 17:00.