Elovego E-Sports Cup - Turniej Counter Strike: Global Offensive

Inne
Elovego E-Sports Cup - Turniej Counter Strike: Global Offensive

Już w dniach 9-10 kwietnia w Węgorzewie odbędzie się turniej Counter Strike: Global Offensive, w którym zmierzy się w sumie szesnaście drużyn. Do wygrania będą nagrody o łącznej wartości ponad 4 800 PLN, choć pula ta może ulec powiększeniu. Na najlepszy zespół czeka również wyjątkowy puchar Elovego E-Sports Cup.

W drugi weekend kwietnia, w Hali Sportowej na ul. Śródmiejskiej odbędzie się wydarzenie, które bez wątpienia przyciągnie tłumy wirtualnych zmagań -  Elovego E-Sports Cup. Wstęp na turniej jest całkowicie darmowy. Podczas przerw między meczami wśród widzów odbywać będą się losowania, w których do wygrania przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody.

 

Głównym patronem medialnym zostali Inetkoxtv, a więc Patryk "easy" Dzięcioł oraz Paweł "saju" Pawelczak, którzy podczas imprezy przeprowadzą między innymi prelekcję na temat e-sportu. Na miejscu będzie też możliwość porozmawiania z nimi osobiście.

 

W niedzielę skomentują oni wielki finał Elovego E-Sports Cup, który będziecie mogli obejrzeć także na ich słynnym kanale Twitch. Prelekcja oraz wywiad również będą transmitowane. Ponadto w niedzielę - tuż przed wielkimi finałami — będzie można obejrzeć pokaz 'Magic of Y'. Za transmisję na Twitch wszystkich meczów turniejowych z wyłączeniem finału będzie odpowiadała marka GameProject.

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia - http://bitly.pl/F8wtx

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze