Grupy DH Malmo rozlosowane!

Inne
Grupy DH Malmo rozlosowane!

Uczestnicy turnieju DreamHack Malmo poznali swoich grupowych rywali, z którymi przyjdzie im się zmierzyć w dniach 12-14 kwietnia. Stawką będzie awans do fazy play-off. Virtus.pro trafiło do grupy D, gdzie stoczy bój między innymi z Team EnVyUs oraz FaZe Clan. Przed dużo trudniejszym zadaniem wydaje się być jednak drugi polski zespół - Lounge Gaming. Innocent i spółka będą musieli stawić czoła Ninjas In Pyjamas, Astralis oraz Team Dignitas.

Wiemy już jak prezentują się zestawienia poszczególnych grup podczas zbliżającego się wielkimi krokami turnieju DreamHack Malmo. W fazie grupowej weźmie udział w sumie szesnaście drużyn Counter-Strike: Global Offensive z całego świata, a zdecydowana większość z nich należy do grona absolutnej czołówki. To gwarantuje widowisko na bardzo wysokim poziomie. Z niecierpliwością na rozpoczęcie zawodów czekają polscy kibice. Nic dziwnego, bowiem w Szwecji zobaczymy dwie najmocniejsze polskie formacje CS:GO - Virtus.pro oraz Lounge Gaming.

Pierwsza z tych drużyn trafiła do grupy D, gdzie zmierzy się ze znajdującym się ostatnio w słabszej dyspozycji Team EnVyUs, zawsze mocnym FaZe Clan oraz nieobliczalnym Tempo Storm. CSGL z kolei czeka bitwa w grupie C, która już na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo emocjonująca. Przeciwnikami Pawła 'innocent' Mocka i jego kolegów będzie Ninjas In Pyjmas, Team Dignitas oraz jeden z pretendentów do najwyższego stopnia podium w całym zawodach - Astralis 

  

 

 

 

Mecze fazy grupowej odbywać się będą bez udziału publiczności w dniach 12-14 kwietnia. Dopiero zmagania fazy pucharowej będą toczyły się w obiekcie Malmö Arena. Łączna pula nagród w turnieju to aż 250 000 dolarów.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze