Wiemy już jak prezentują się zestawienia poszczególnych grup podczas zbliżającego się wielkimi krokami turnieju DreamHack Malmo. W fazie grupowej weźmie udział w sumie szesnaście drużyn Counter-Strike: Global Offensive z całego świata, a zdecydowana większość z nich należy do grona absolutnej czołówki. To gwarantuje widowisko na bardzo wysokim poziomie. Z niecierpliwością na rozpoczęcie zawodów czekają polscy kibice. Nic dziwnego, bowiem w Szwecji zobaczymy dwie najmocniejsze polskie formacje CS:GO - Virtus.pro oraz Lounge Gaming.

Pierwsza z tych drużyn trafiła do grupy D, gdzie zmierzy się ze znajdującym się ostatnio w słabszej dyspozycji Team EnVyUs, zawsze mocnym FaZe Clan oraz nieobliczalnym Tempo Storm. CSGL z kolei czeka bitwa w grupie C, która już na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo emocjonująca. Przeciwnikami Pawła 'innocent' Mocka i jego kolegów będzie Ninjas In Pyjmas, Team Dignitas oraz jeden z pretendentów do najwyższego stopnia podium w całym zawodach - Astralis 

  

 

 

 

Mecze fazy grupowej odbywać się będą bez udziału publiczności w dniach 12-14 kwietnia. Dopiero zmagania fazy pucharowej będą toczyły się w obiekcie Malmö Arena. Łączna pula nagród w turnieju to aż 250 000 dolarów.