Paixao po Bayern - Benfica: Sędzia Marciniak to pajac, który nienawidzi Portugalczyków

Piłka nożna
Paixao po Bayern - Benfica: Sędzia Marciniak to pajac, który nienawidzi Portugalczyków
fot. PAP

Flavio Paixao znów zabłysnął. Tym razem nie hat-trickiem z Jagiellonią, ale wypowiedzią, którą cytuje cała Portugalia. Skrzydłowy Lechii Gdańsk postanowił bliżej przedstawić swoim rodakom Szymona Marciniaka, sędziego wtorkowego meczu Ligi Mistrzów Bayern - Benfica. Paixao nazwał go "tchórzem" i "pajacem", który nienawidzi Portugalczyków.

- Wiedziałem, że ten sędzia wywoła awanturę w meczu Bayernu z Benfiką. Ten pan, a raczej ten tchórz, bo ten sędzia to po prostu tchórz, nienawidzi Portugalczyków - zaczął swój facebookowy wywód Paiaxao.

Sędzia Marciniak podpadł mu tym, że nie podyktował rzutu karnego dla Benfiki, kiedy piłki ręką dotknął Philipp Lahm. Polak pokazał też żółtą kartkę Jonasowi, najlepszemu snajperowi portugalskiego klubu, przez co ten nie zagra w rewanżu.

- Nie podyktował karnego dla Benfiki. Gdyby to dotyczyło Bayernu, gwizdnąłby w sekundę. Nie chcę nawet mówić o kartce dla Jonasa. Ten tchórz bardzo nam zaszkodził. Brak mi słów, że ten pajac dalej sędziuje mecze na takim poziomie - brnął Paixao.

31-latek przeszedł w końcu do własnych wspomnień z Szymonem Marciniakiem. I jest to najbardziej absurdalny fragment całego wpisu.

- Ten pan obraził już mnie i mojego brata w trakcie meczu i nie miał z tego powodu żadnych problemów. Lepiej, żebym nie mówił, jakich słów użył i to nie raz. Nienawidzi nas, Portugalczyków, bo jesteśmy dobrymi i uśmiechniętymi ludźmi. To go drażni - spuentował Paixao.

Jego słowa hulają dosłownie na każdym portugalskim portalu. Flavio Paixao w końcu zaistniał w ojczyźnie! Szkoda tylko, że pisząc bzdury na Facebooku, a nie w meczu reprezentacji...

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze