Pięściarz Nick Blackwell wybudzony ze śpiączki! Ma się coraz lepiej

Sporty walki
Pięściarz Nick Blackwell wybudzony ze śpiączki! Ma się coraz lepiej
fot. Twitter

Nick Blackwell we wtorek został wybudzony ze śpiączki, a już w środę w mediach społecznościowych widzieliśmy zdjęcia uśmiechniętego pięściarza. Wygląda na to, że Blackwell ma się coraz lepiej!

Nick Blackwell doznał poważnego urazu głowy podczas gali pięściarskiej w Londynie, do której doszło 26 marca. W trakcie walki z Chrisem Eubankiem Jr. Anglik po walce zemdlał i błyskawicznie został zawieziony do szpitala, a kilka godzin później został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Pierwsze komunikaty od lekarzy były bardzo niepokojące. Blackwell doznał poważnego urazu głowy, a wszystkiemu towarzyszył krwotok w okolicach czaszki. Pięściarz w śpiączce przebywał ponad tydzień, ale wydaje się, że sytuacja została opanowana.

We wtorek Blackwell został wybudzony ze śpiączki, a w środę już widzieliśmy zdjęcia pięściarza pokazującego dwa kciuku uniesione ku górze. - Wszyscy na to czekaliśmy i wierzyliśmy, że to się wydarzy. Nick wygrał najważniejszą walkę - przekazali promotorzy pięściarza w oficjalnym oświadczeniu.


mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie