Miedź Legnica - Arka Gdynia: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Miedź Legnica - Arka Gdynia: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. arka.gdynia.pl

Miedź Legnica - Arka Gdynia to jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 25. kolejki 1 ligi. Żółto-niebiescy jeszcze nigdy nie wygrali w Legnicy, gdy przyszło im walczyć o ligowe punkty. Czy zdołają przełamać złą passę? Transmisja meczu Miedź Legnica - Arka Gdynia w Polsacie Sport Extra.

Arka Gdynia pewnym krokiem zmierza do Ekstraklasy. Drużyna Grzegorza Nicińskiego może się pochwalić imponującą serią dziewięciu meczów bez porażki. To właśnie goście będą faworytem meczu w Legnicy. Nawet mimo tego, że jeszcze nigdy tam nie wygrali w lidze. Triumfowali raz, w marcu 2014 roku, w ćwierćfinale Pucharu Polski, wygrywając po dogrywce 3:2.

 

Piłkarze Miedzi Legnica przystąpią do gry w dobrych humorach. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 1:0, odnosząc swoje pierwsze ligowe zwycięstwo w tym roku. Kibice tej drużyny liczą, że ich ulubieńcy pójdą za ciosem. - Spotkają się dwa zespoły, które próbują grać piłką. Może to być widowiskowy mecz - zapowiedział trener Ryszard Tarasiewicz.

 

Transmisja meczu Miedź Legnica - Arka Gdynia w Polsacie Sport Extra. Początek o godzinie 17:50. Komentują Cezary Kowalski i Andrzej Iwan.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie